Değerli TEPTA dostları,

Mağazamız ve ofisimiz, haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:
- Binamız, 2020 Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız
KEŞFET
ROBİ EBEOĞLU
GENEL MÜDÜR

1951 yılında İstanbul’da doğan Robi, 1970 yılında Robert Kolej’den; 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nden 1976 yılında Finans alanında MBA derecesini aldı. 10 yıl süresince dış ticaret yapan uluslararası Bremar firmasında görev yapan Ebeoğlu, takiben American Express Ülke Müdürlüğü’nü üstlendi.1991 yılında, uluslararası öncü aydınlatma markalarını Türkiye’de temsil eden TEPTA Aydınlatma’yı kurdu ve halen firmanın genel müdürü olarak görev yapmakta. Özel ilgileri arasında motosiklet, kayak ve basketbol olan ve Fenerbahçe Kulübü üyesi olan Ebeoğlu, ayrıca sanat, klasik müzik ve caz meraklısı.

EYTAN EBEOĞLU
SATIŞ DİREKTÖRÜ

1985 yılında doğan Eytan, Üsküdar Amerikan Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Sabancı Üniversitesi’nden Üretim Sistemleri Mühendisliği lisansını 2007 ‘de aldı. Dil eğitimi için 2008 yılına dek bir yıl süreyle İtalya’da bulunan Eytan, 2009 yılından beri TEPTA’ da çalışıyor ve satış ve proje direktörlüğünü üstleniyor. Beşiktaşlı olan Eytan, aynı zamanda kulübün kongre üyesi.

ÖZLEM YALIM
STRATEJİK MARKA DİREKTÖRÜ

Ankara doğumlu Özlem, 1995’te ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. Kurucu ortağı olduğu Kilit Taşı Mimarlık’tan 2001’de ayrılarak İstanbul’a yerleşti. Mekan tasarımından ürün tasarımına, kurumsal kimlikten sergilemeye kadar farklı tasarım alanlarında iş ve proje üretti. Terminal, Adresistanbul, Koleksiyon gibi firmalarda üstlendiği tasarım ve marka direktörlüğü görevlerinden sonra hayalini kurarak projelendirdiği tasarım bienalini İKSV ile 2012‘de hayata geçirdi. Bienal direktörlüğünden 2013’te, İKSV’den de 2014’te ayrılarak profesyonel hayata geri döndü. 2015’ten bu yana TEPTA’da, markanın stratejik konumlaması, uluslararası markalarla ilişkiler, PR-iletişim, dijitalleşme ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlıyor. 2007’de NTV - Türk Mucit yarışması jüri üyeleri arasında bulunan Özlem, TurkishTime tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’nin en yaratıcı 50 ismi arasında gösterilmişti. İş dışında okumak ve yazmak ile ciddi olarak ilgilenen Özlem, Cumhuriyet Pazar ve T24 ün ardından halen Gazete Pencere Pazar ekinde her hafta yaratıcı endüstriler, teknoloji ve kültür hakkında köşe yazıyor. Kanada'a bir kızı ve İstanbul'da bir kedisi var.

ÖZNUR YÜCEL ABANOZ
DIŞ TİCARET MÜDÜRÜ

İlk lojistik deneyimine sektörünün lider firmalarından Turksped’te başlayan Öznur, edindiği tecrübelerle İngiltere’de bir süre demir çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müteahhitlik firmasının Ortadoğu lojistik organizasyonlarını idare etti. Türkiye dönüşünde bir süre turizm ve eğlence sektöründe çalıştıktan sonra çalışma hayatına dış ticaret ve lojistik sektöründe devam kararı aldı ve 1998’de TEPTA’ya katıldı. O tarihten bu yana ithalat departmanı çalışmalarını üstlenen Öznur, firmanın bu alandaki çalışma altyapısını da kurguladı. Yüzmek, bahçe işleriyle uğraşmak, balık avlamak ve satranç sevdiği hobiler arasında.

SHELLY ALVAYARO
FİNANS MÜDÜRÜ

1970 yılında İsrail’de doğan Shelly, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. 1988 yılından itibaren farklı sektörlerdeki şirketlerde muhasebe ve finansman müdürlüğü görevini üstlendi. 2014 yılından beri TEPTA’da "Finans Müdürü" olarak görevini sürdürüyor.

BURAK İNSEL
PROJE YÖNETİCİSİ

Yapı Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Burak, 1999’dan beri TEPTA Aydınlatma’da Proje Yöneticisi olarak görevini sürdürmekte. Evli ve bir çocuk babası.

EFRAYİM GÜNEŞ
PROJE YÖNETİCİSİ

Lise yıllarından itibaren çalışma hayatının içinde bulunan Efrayim, üniversite eğitimini Yıldız Teknik’de tamamladı. Okul inşaatlarının elektrik işlerini yapan firmalardan kamu binalarının ve endüstriyel binalarının elektrik işlerini yapan firmalara kadar pek çok alanda çalıştıktan sonra Bodrum’da bulunan Halikarnas’ın teknik müdürlüğünü yaptı. Kariyeri süresince aydınlatma imalatı sektörünün içinde bankalar, süpermarket zincirleri, ofis binaları gibi pek çok farklı alanda pazarlama görevini sürdürdü. 1997 yılından beri TEPTA’da Proje Yöneticisi olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babası.

ZÜBEYDE GÜNDOĞAN
PROJE YÖNETİCİSİ

1994 yılında Maçka Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon bölümünden mezun olan Zübeyde, iş yaşamına 1995’te elektrik aydınlatma sektöründe satış alanında başladı. 2006’dan bu yana TEPTA’da dekoratif ürünler ağırlıklı olmak üzere proje ve satış yöneticisi görevinde.

BURHAN DÜNDAR
PROJE YÖNETİCİSİ

İstanbul-Sarıyer’de doğan Burhan, 2003 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi M.Y.O. Maslak, Restorasyon Bölümünden mezun oldu. 2006-2017 yılları arasında farklı kuruluşlarda şantiye / saha sorumlusu ve toptan perakende satış sorumlusu olarak çalıştı. 2017 yılından itibaren TEPTA ailesine katıldı.

TUĞÇE DANACIOĞLU
PROJE YÖNETİCİSİ

2007 yılında Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun olan Tuğçe, 2012 yılında TEPTA ailesine katıldı. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne başlayarak Uluslararası Ticaret bölümünü bitirdi. Şu anda hem İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi alanında eğitimine devam etmekte hem de TEPTA’da Proje Yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir.

TUĞBERK SEZENER
PROJE YÖNETİCİSİ

2006’da Sakarya Üniversitesi. Peyzaj Teknikerliği ve 2014’de İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği’nden mezun olan Tuğberk, çeşitli mimarlık ofislerinde ve projelerin satış bölümlerinde çalıştıktan sonra iki yıl süre ile Garanti Bankası’nda ve üç yıl süre ile Nurus firmasında satış yönetmeni olarak çalıştı. 2018’de katıldığı TEPTA’da dekoratif ürünler ağırlıklı olmak üzere proje ve satış yöneticisi görevinde.

PINAR HADIMLI
PAZARLAMA YÖNETMENİ

Pınar, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi mezunu. Aynı okulda yüksek lisans eğitimini tamamlayarak iş hayatına atıldı. 1998 yılından bu yana, aydınlatma sektöründe çalışan Pınar, farklı firmalarda uluslararası markaların Türk mimarlara tanıtımı konusunda görev aldı. 2014 yılından bugüne TEPTA’da doğrudan pazarlama çalışmalarını sürdürmekte ve her hafta pek çok mimarlık stüdyosunu ziyaret etmekte. İşinin en güzel yanı ise, harika insanlarla tanışmak ve o harika insanları TEPTA ile buluşturmak.

GİZEM ERDEM
PROJE TASARIM UZMANI

Ankara’da doğan Gizem, 2013 yılında İç Mimarlık bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına aydınlatma sektöründe başladı. 2017 yılında katıldığı TEPTA ekibinde proje tasarımlarını üstleniyor.

BANU SANDAL
DIŞ TİCARET UZMANI

Eğitimini İstanbul’da Eyüp Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra yaklaşık iki yıl boyunca İngilizce dil eğitimi için Londra’da bulundu. 1998 yılından beri dış ticaret sektöründe görev yapan Banu, 2016 yılından bu yana TEPTA’da çalışıyor.

AYSEL KORKMAZ AKKOÇ
FİNANS UZMANI

1994’de tamamladığı eğitimlerinin ardından iş yaşamına başlayan Aysel, aralarında Şişli Belediyesi Bilgi İşlem departmanın da bulunduğu farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra 1999 yılında TEPTA’ya katıldı. O günden bu yana finans departmanında görevini sürdürüyor.

BETÜL PINAR
FİNANS UZMANI

2006 yılından bu yana finans alanında çalışan Betül TEPTA’ya 2015’te katıldı. Müzik, hobileri arasında.

SEDA TÜLEK
KURUMSAL ASİSTAN

İstanbul Üniversitesi Radyo ve TV Programcılığı bölümü mezunu olan Seda, halen Anadolu Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenimime devam ediyor. Daha önce de farklı kuruluşlarda yönetici asistanlığı yapan Seda, 2018’den bu yana TEPTA’nın Kurumsal Asistanlığını yürütüyor.

HİDAYET TÜRKEKUL
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

İstanbul’da doğan Hidayet, 1984 yılından bu yana elektrik – aydınlatma sektöründe çalışıyor. 1999 yılından beri TEPTA’ da teknik servis bölümünde görevini sürdüren Hidayet, en komplike aydınlatma armatürlerinin montaj sırlarını bilmesi ile ünlü.

MEHMET TÜRKER
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

İstanbul’da doğan Mehmet, 1998‘de Alibeyköy Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 2008 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden lisans derecesini alan Mehmet, 2000 yılından beri TEPTA’da Elektrik / Montaj Uzmanı olarak çalışıyor.

SERHAN DEMİR
OPERASYON

1972 yılında Erzincan’da doğan Serhan, 1994 yılında Kösedağ Tekstil şirketinde Depo Sorumlusu olarak iş hayatına başladı. 1996 yılından itibaren TEPTA Aydınlatma’da farklı görevler üstlenen Serhan, halen operasyon işlerinden sorumlu.

ERDAL YENİŞEN
LOJİSTİK

Erdal, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. 1997’de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Bilgi İşlem bölümünde bilgisayarcı olarak iş hayatına başladı. 2010 yılından beri TEPTA Aydınlatma’da Lojistik Sorumlusu olarak çalışıyor.

AYTEK TOKOĞLU
PROJE DESTEK UZMANI

1984 Bursa doğumlu olan Aytek, 2003 Üsküdar Amerikan Lisesi mezunu. Lise sonrası Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü, Bahçe Bitkileri alanında lisan eğitimini tamamlayan Aytek, 2010 sonrası çeşitli sektörlerde üretim bölümlerinde kalite-kontrol müdürlüğü görevlerinde bulundu. Geçtiğimiz yıl İzmir-Selçuk’ta ziraat mühendisliği alanında çalışmalarını sürdüren Aytek, 2019 itibariyle İstanbul’a yerleşmeye karar verdi ve TEPTA’da Proje Destek Uzmanı olarak görevine başladı.

SİNECAN ÇİRİŞOĞLU
PR&KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU

İzmir'de doğan Sinecan, 2010 yılında mezun olduğu İzmir Ekonomi Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde okurken; bir grup arkadaşı ile medya ve iletişim sorumluluğunu üstlendiği “Ulusal İçmimarlık Öğrencileri Buluşmaları”nın ilkini gerçekleştirdi. Mezuniyetinin hemen ardından, mezuniyet stajını tamamladığı Koleksiyon Mobilya'dan aldığı iş teklifini kabul ederek İstanbul'a yerleşti. Mobilya sektörünün önde gelen firmalarının "Projeli Satış" ve "Pazarlama" departmanlarında görev alan Sinecan, özverili ve yüksek performanslı çalışma alışkanlığı ile yaratıcılığını bütünleştirerek bu firmaların dergi editörlüğü ile kurumsal iletişim sorumluluklarını üstlendi. 2014 yılında, bilinen bir Alman  aydınlatma markasından aldığı Marka ve İletişim Yöneticiliği teklifi ile sektör değiştirdi. Zeve Aydınlatma Tasarım Stüdyosu'nun ardından ZKLD'de edindiği altı yıllık deneyim ile TEPTA ailesine PR&Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak katıldı. Yeni yerler ve insanlar tanımaktan keyif alan Sinecan, keman çalıyor ve aquarel boyalar ile resim yapıyor. Yosun adında bir kedisi var ve hobi olarak köpek gezdiriciliği yapıyor.

 

BÜŞRA GÜLCÜOĞLU
MAĞAZA VE BAYİ KOORDİNATÖRÜ

İstanbul doğumlu Büşra, İstanbul Aydın Üniversitesi İç Mimarlık bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına iç mimarlık sektöründe başladı. Farklı iç mimarlık ofislerinde yaklaşık beş yıl tecrübe edindikten sonra, aydınlatma ürünlerine olan ilgisinden dolayı, 2021 yılında TEPTA ailesine Mağaza ve Bayi Koordinatörü olarak katıldı. Yoga ve meditasyon yapan Büşra, yüzmeyi çok seviyor.

 

BURHAN AKKAYA
PROJE DESTEK ASİSTANI

Burhan, 1996 yılında Eskişehir’de doğdu. Lise öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra, 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık bölümüne başladı. Erasmus programı ile altı ay kadar Yunanistan’da yaşadı. Mezun olduktan sonra birkaç mimari tasarım yarışmasına katıldı. Yaklaşık bir yıl kadar mimarlık ofisinde proje mimarı olarak çalıştıktan sonra Tepta ailesine Proje Destek Asistanı olarak katıldı. Üyesi olduğu müzik grubunda vokal olarak çalışmalarına devam eden Burhan, aynı zamanda Studio Frankie Dans Okulu’nda eğitmenliğe devam ediyor.

 

BÜŞRA BEBE
PROJE DESTEK ASİSTANI

Gedik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü’nden mezun olan Büşra, aydınlatma tasarımına olan ilgisi sebebiyle Proje Destek Asistanı olarak TEPTA ailesine katıldı. Lisans eğitimi süresince edindiği teorik altyapıyı güçlendirmek, tasarım ve estetik anlayışını şekillendirebilmek adına birçok çalıştay, atölye çalışması ve konferansa katıldı. Kara kalem çalışmaları yapmak ve portre çizmek özel yetenekleri arasında.

 

MİNA KARANFİL
PROJE DESTEK ASİSTANI

17 Nisan 1998 yılında İstanbul’da doğan Mina, 2020 yılında Medipol Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu.
Geri dönüşüm faaliyetlerinde yer almayı ve sürdürülebilirlik üzerine projeler geliştirmeyi seviyor.
Sanat ve tasarımla sürekli iç içe olmanın yanı sıra yeni tasarımlar üzerinde sürekli çalışarak kendini her daim geliştirmeyi hedefliyor. Metal ve rock soundlarını seviyor ve tasarımlarını yaparken bunlardan ilham alıyor. Yoga ve meditasyon hobileri arasında.

ARZU TOPRAK YÜCEL
KURUMSAL ASİSTAN

1984 İstanbul doğumlu olan Arzu, iş hayatına 2002 yılında farklı sektörlerde ön muhasebe elemanı olarak başladı. 2021 yılı Mayıs ayında Tepta ailesine Kurumsal Asistan olarak katıldı. Halen AÖF Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde öğrenim hayatına devam ediyor.

 

EMRE ŞAHİN
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

1991 Tokat doğumlu olan Emre, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi “Gıda Teknikerliği” bölümünden mezun. 2007 yılında iş hayatına başladı ve farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 2021 yılı Şubat ayında Tepta ailesine Elektrik / Montaj Uzmanı olarak katıldı.

 

ENGİN AKTAŞ
DEPO SORUMLUSU

1978 Amasya doğumlu olan Engin, Çorum Kargı Lisesi mezun oldu. 2008 yılında TEPTA Ailesine Depo Sorumlusu olarak katıldı.

İSMAİL SAPAZ
OPERASYON

1975 Çorum doğumlu İsmail, 2021 yılının başından beri Tepta ailesinde çalışıyor. Daha önce farklı kuruluşlarda 26 yıl deneyimi bulunan İsmail, Tepta’da operasyonel işlerden sorumlu.

 

OĞUZHAN KÖSE
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

1996 doğumlu olan Oğuzhan, Şehit Büyük Elçi İsmail Erez teknik lisesinden mezun. Daha önce farklı kuruluşlarda elektrik teknisyenliği yapan Oğuzhan, 2019 yılından beri TEPTA’da Elektrik/Montaj Uzmanı olarak çalışıyor.

 

BAŞAK BİLEGEN
PROJE DESTEK YÖNETMENİ

İstanbul doğumlu olan Başak, 2004 yılında Maçka Endüstri Meslek Lisesi Dekoratif Sanatlar Bölümünden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Restorasyon ve Konservasyon bölümünü tamamladı. İş hayatına Lineadecor firmasında müşteri temsilcisi olarak başladı. Altı yıl süresince çeşitli mobilya markalarının yanı sıra Nurus’ta satış yönetmeni olarak çalışmış olan Başak, 2020 yılında katıldığı TEPTA‘da Proje Destek süreçlerini yönetiyor.

 

EMİNCAN ŞEN
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

1997 yılı, İstanbul doğumlu Emincan, çalışma hayatına genç yaşlarda atılarak lise okuduğu süreçte 6 yıl boyunca kendi kuruluşu olan Fuar-Organizasyon işinde çalıştı ve 2021 yılında TEPTA ailesine katıldı. Hayvan sever kişiliği ile bilinen Emincan, 4 kedisi ile yaşamaktadır. İş birliği yapmayı ve aktif çalışmayı sever. Bilim ve sanata karşı ilgili, yeni yerler keşfetmeye ve müze gezmeye oldukça hevesli.  

 

GİZEM ATICI
PROJE TASARIM UZMANI

1994 yılında Adana’da doğan Gizem, İTÜ Mimarlık bölümü mezunu. Yurt dışı deneyimi için gittiği New York'ta bir süre Six Flags Great Escape'te Aquatics Team Member olarak görev aldı. Üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında farklı mimarlık ofislerinde çeşitli projelerin tasarım ve uygulama sürecinde yer aldı. Aydınlatma sektörünü; yapılan işleri kişisel olarak takip ederken 2018’de İTÜ’de “Türkiye için Binalarda Aydınlatma Enerji Performansı Hesaplama Yöntemi, Örnek Uygulamalar ve İyileştirme Önerileri” başlıklı bilimsel araştırmaya katkıda bulundu. Mezun olduktan sonra bir süre mimari tasarım alanında çalıştı. 2020 yılında TEPTA proje tasarım ekibine katıldı. O günden bu yana aydınlatma projelerine destek vermekte.

 

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  Bizden haberler için kayıt olun
  KAYIT OL-->
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved