Değerli TEPTA dostları,

Mağazamız ve ofisimiz, haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:
- Binamız, 2020 Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
Bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
ROBİ EBEOĞLU
GENEL MÜDÜR

1951 yılında İstanbul’da doğan Robi, 1970 yılında Robert Kolej’den; 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nden 1976 yılında Finans alanında MBA derecesini aldı. 10 yıl süresince dış ticaret yapan uluslararası Bremar firmasında görev yapan Ebeoğlu, takiben American Express Ülke Müdürlüğü’nü üstlendi.1991 yılında, uluslararası öncü aydınlatma markalarını Türkiye’de temsil eden TEPTA Aydınlatma’yı kurdu ve halen firmanın genel müdürü olarak görev yapmakta. Özel ilgileri arasında motosiklet, kayak ve basketbol olan ve Fenerbahçe Kulübü üyesi olan Ebeoğlu, ayrıca sanat, klasik müzik ve caz meraklısı.

EYTAN EBEOĞLU
SATIŞ DİREKTÖRÜ

1985 yılında doğan Eytan, Üsküdar Amerikan Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Sabancı Üniversitesi’nden Üretim Sistemleri Mühendisliği lisansını 2007 ‘de aldı. Dil eğitimi için 2008 yılına dek bir yıl süreyle İtalya’da bulunan Eytan, 2009 yılından beri TEPTA’ da çalışıyor ve satış ve proje direktörlüğünü üstleniyor. Beşiktaşlı olan Eytan, aynı zamanda kulübün kongre üyesi.

ÖZLEM YALIM
STRATEJİK MARKA DİREKTÖRÜ

Ankara doğumlu Özlem, 1995’te ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. Kurucu ortağı olduğu Kilit Taşı Mimarlık’tan 2001’de ayrılarak İstanbul’a yerleşti. Mekan tasarımından ürün tasarımına, kurumsal kimlikten sergilemeye kadar farklı tasarım alanlarında iş ve proje üretti. Terminal, Adresistanbul, Koleksiyon gibi firmalarda üstlendiği tasarım ve marka direktörlüğü görevlerinden sonra hayalini kurarak projelendirdiği tasarım bienalini İKSV ile 2012‘de hayata geçirdi. Bienal direktörlüğünden 2013’te, İKSV’den de 2014’te ayrılarak profesyonel hayata geri döndü. 2015’ten bu yana TEPTA’da, markanın stratejik konumlaması, uluslararası markalarla ilişkiler, PR-iletişim, dijitalleşme ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlıyor. 2007’de NTV - Türk Mucit yarışması jüri üyeleri arasında bulunan Özlem, TurkishTime tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’nin en yaratıcı 50 ismi arasında gösterilmişti. İş dışında okumak ve yazmak ile ciddi olarak ilgilenen Özlem, Cumhuriyet Pazar ve T24 ün ardından halen Gazete Pencere Pazar ekinde her hafta yaratıcı endüstriler, teknoloji ve kültür hakkında köşe yazıyor. Kanada'da bir kızı ve İstanbul'da bir kedisi var.

ÖZNUR YÜCEL ABANOZ
DIŞ TİCARET MÜDÜRÜ

İlk lojistik deneyimine sektörünün lider firmalarından Turksped’te başlayan Öznur, edindiği tecrübelerle İngiltere’de bir süre demir çelik sektöründe faaliyet gösteren bir müteahhitlik firmasının Ortadoğu lojistik organizasyonlarını idare etti. Türkiye dönüşünde bir süre turizm ve eğlence sektöründe çalıştıktan sonra çalışma hayatına dış ticaret ve lojistik sektöründe devam kararı aldı ve 1998’de TEPTA’ya katıldı. O tarihten bu yana ithalat departmanı çalışmalarını üstlenen Öznur, firmanın bu alandaki çalışma altyapısını da kurguladı. Yüzmek, bahçe işleriyle uğraşmak, balık avlamak ve satranç sevdiği hobiler arasında.

SHELLY ALVAYARO
FİNANS MÜDÜRÜ

1970 yılında İsrail’de doğan Shelly, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. 1988 yılından itibaren farklı sektörlerdeki şirketlerde muhasebe ve finansman müdürlüğü görevini üstlendi. 2014 yılından beri TEPTA’da Finans Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

BURAK İNSEL
PROJE YÖNETİCİSİ

Yapı Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Burak, 1999’dan beri TEPTA Aydınlatma’da Proje Yöneticisi olarak görevini sürdürmekte. Evli ve bir çocuk babası.

EFRAYİM GÜNEŞ
PROJE YÖNETİCİSİ

Lise yıllarından itibaren çalışma hayatının içinde bulunan Efrayim, üniversite eğitimini Yıldız Teknik’de tamamladı. Okul inşaatlarının elektrik işlerini yapan firmalardan kamu binalarının ve endüstriyel binalarının elektrik işlerini yapan firmalara kadar pek çok alanda çalıştıktan sonra Bodrum’da bulunan Halikarnas’ın teknik müdürlüğünü yaptı. Kariyeri süresince aydınlatma imalatı sektörünün içinde bankalar, süpermarket zincirleri, ofis binaları gibi pek çok farklı alanda pazarlama görevini sürdürdü. 1997 yılından beri TEPTA’da Proje Yöneticisi olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babası.

ZÜBEYDE GÜNDOĞAN
PROJE YÖNETİCİSİ

1994 yılında Maçka Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon bölümünden mezun olan Zübeyde, iş yaşamına 1995’te elektrik aydınlatma sektöründe satış alanında başladı. 2006’dan bu yana TEPTA’da dekoratif ürünler ağırlıklı olmak üzere proje ve satış yöneticisi görevinde.

BURHAN DÜNDAR
PROJE YÖNETİCİSİ

İstanbul-Sarıyer’de doğan Burhan, 2003 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi M.Y.O. Maslak, Restorasyon Bölümünden mezun oldu. 2006-2017 yılları arasında farklı kuruluşlarda şantiye / saha sorumlusu ve toptan perakende satış sorumlusu olarak çalıştı. 2017 yılında Proje Yöneticisi olarak TEPTA ailesine katıldı. 

TUĞÇE DANACIOĞLU
ÜRETİM KOORDİNATÖRÜ

2007 yılında Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun olan Tuğçe, 2012 yılında TEPTA ailesine katıldı. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne başlayarak Uluslararası Ticaret bölümünü bitirdi. Şu anda hem İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Ekonomi alanında eğitimine devam etmekte hem de TEPTA’da Üretim Koordinatörü olarak görevini sürdürmektedir.

TUĞBERK SEZENER
PROJE YÖNETİCİSİ

2006’da Sakarya Üniversitesi Peyzaj Teknikerliği'nden ve 2014’de İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği’nden mezun olan Tuğberk, çeşitli mimarlık ofislerinde ve projelerin satış bölümlerinde çalıştıktan sonra iki yıl süre ile Garanti Bankası’nda ve üç yıl süre ile Nurus firmasında satış yönetmeni olarak çalıştı. 2018’de katıldığı TEPTA’da dekoratif ürünler ağırlıklı olmak üzere proje ve satış yöneticisi görevinde.

PINAR HADIMLI
PAZARLAMA YÖNETMENİ

Pınar, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi mezunu. Aynı okulda yüksek lisans eğitimini tamamlayarak iş hayatına atıldı. 1998 yılından bu yana, aydınlatma sektöründe çalışan Pınar, farklı firmalarda uluslararası markaların Türk mimarlara tanıtımı konusunda görev aldı. 2014 yılından bugüne TEPTA’da doğrudan pazarlama çalışmalarını sürdürmekte ve her hafta pek çok mimarlık stüdyosunu ziyaret etmekte. İşinin en güzel yanı ise, harika insanlarla tanışmak ve o harika insanları TEPTA ile buluşturmak.

GİZEM ERDEM
PROJE TASARIM UZMANI

Ankara’da doğan Gizem, 2013 yılında İç Mimarlık bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına aydınlatma sektöründe başladı. 2017 yılında katıldığı TEPTA ekibinde proje tasarımlarını üstleniyor.

BANU SANDAL
DIŞ TİCARET UZMANI

Eğitimini İstanbul’da Eyüp Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra yaklaşık iki yıl boyunca İngilizce dil eğitimi için Londra’da bulundu. 1998 yılından beri dış ticaret sektöründe görev yapan Banu, 2016 yılından bu yana TEPTA’da çalışıyor.

AYSEL KORKMAZ AKKOÇ
FİNANS UZMANI

1994’de tamamladığı eğitimlerinin ardından iş yaşamına başlayan Aysel, aralarında Şişli Belediyesi Bilgi İşlem departmanın da bulunduğu farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra 1999 yılında TEPTA’ya katıldı. O günden bu yana finans departmanında görevini sürdürüyor.

SEDA TÜLEK
KURUMSAL ASİSTAN

İstanbul Üniversitesi Radyo ve TV Programcılığı bölümü mezunu olan Seda, halen Anadolu Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenimime devam ediyor. Daha önce de farklı kuruluşlarda yönetici asistanlığı yapan Seda, 2018’den bu yana TEPTA’nın Kurumsal Asistanlığını yürütüyor.

HİDAYET TÜRKEKUL
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

İstanbul’da doğan Hidayet, 1984 yılından bu yana elektrik – aydınlatma sektöründe çalışıyor. 1999 yılından beri TEPTA’ da teknik servis bölümünde görevini sürdüren Hidayet, en komplike aydınlatma armatürlerinin montaj sırlarını bilmesi ile ünlü.

MEHMET TÜRKER
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

İstanbul’da doğan Mehmet, 1998‘de Alibeyköy Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 2008 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden lisans derecesini alan Mehmet, 2000 yılından beri TEPTA’da Elektrik / Montaj Uzmanı olarak çalışıyor.

SERHAN DEMİR
OPERASYON

1972 yılında Erzincan’da doğan Serhan, 1994 yılında Kösedağ Tekstil şirketinde Depo Sorumlusu olarak iş hayatına başladı. 1996 yılından itibaren TEPTA Aydınlatma’da farklı görevler üstlenen Serhan, halen operasyon işlerinden sorumlu.

ERDAL YENİŞEN
LOJİSTİK

Erdal, 1980 yılında İstanbul’da doğdu. 1997’de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Bilgi İşlem bölümünde bilgisayarcı olarak iş hayatına başladı. 2010 yılından beri TEPTA Aydınlatma’da Lojistik Sorumlusu olarak çalışıyor.

AYTEK TOKOĞLU
PROJE DESTEK UZMANI

1984 Bursa doğumlu olan Aytek, 2003 Üsküdar Amerikan Lisesi mezunu. Lise sonrası Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü, Bahçe Bitkileri alanında lisan eğitimini tamamlayan Aytek, 2010 sonrası çeşitli sektörlerde üretim bölümlerinde kalite-kontrol müdürlüğü görevlerinde bulundu. Geçtiğimiz yıl İzmir-Selçuk’ta ziraat mühendisliği alanında çalışmalarını sürdüren Aytek, 2019 itibariyle İstanbul’a yerleşmeye karar verdi ve TEPTA’da Proje Destek Uzmanı olarak görevine başladı.

SİNECAN ÇİRİŞOĞLU
PR&KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU

İzmir'de doğan Sinecan, 2010 yılında mezun olduğu İzmir Ekonomi Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde okurken; bir grup arkadaşı ile medya ve iletişim sorumluluğunu üstlendiği “Ulusal İçmimarlık Öğrencileri Buluşmaları”nın ilkini gerçekleştirdi. Mezuniyetinin hemen ardından, mezuniyet stajını tamamladığı Koleksiyon Mobilya'da iş hayatına başladı. Mobilya sektörünün önde gelen firmalarının "Projeli Satış" ve "Pazarlama" departmanlarında görev alırken bu firmaların dergi editörlüğü ile kurumsal iletişim sorumluluklarını üstlenen Sinecan, 2014 yılında bilinen bir Alman aydınlatma markasının Marka ve İletişim Yöneticiliğini üstlenerek sektör değiştirdi. Zeve Aydınlatma Tasarım Stüdyosu'nun ardından ZKLD'de edindiği altı yıllık deneyim ile TEPTA ailesine PR&Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak katıldı. Yeni yerler ve insanlar tanımaktan keyif alan Sinecan, keman çalıyor ve aquarel boyalar ile resim yapıyor. Yosun adında bir kedisi var ve hobi olarak köpek gezdiriciliği yapıyor.

 

BÜŞRA BEBE
PROJE DESTEK ASİSTANI

Gedik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü’nden mezun olan Büşra, aydınlatma tasarımına olan ilgisi sebebiyle Proje Destek Asistanı olarak TEPTA ailesine katıldı. Lisans eğitimi süresince edindiği teorik altyapıyı güçlendirmek, tasarım ve estetik anlayışını şekillendirebilmek adına birçok çalıştay, atölye çalışması ve konferansa katıldı. Kara kalem çalışmaları yapmak ve portre çizmek özel yetenekleri arasında.

 

MİNA KARANFİL
PROJE DESTEK ASİSTANI

1998 yılında İstanbul’da doğan Mina, 2020 yılında Medipol Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu.
Geri dönüşüm faaliyetlerinde yer almayı ve sürdürülebilirlik üzerine projeler geliştirmeyi seviyor. Sanat ve tasarımla sürekli iç içe olmanın yanı sıra yeni tasarımlar üzerinde sürekli çalışarak kendini her daim geliştirmeyi hedefliyor. Metal ve rock soundlarını seviyor ve bunlardan ilham alıyor. Yoga ve meditasyon hobileri arasında.

ARZU TOPRAK YÜCEL
KURUMSAL ASİSTAN

1984 İstanbul doğumlu olan Arzu, iş hayatına 2002 yılında farklı sektörlerde ön muhasebe elemanı olarak başladı. 2021 yılı Mayıs ayında Tepta ailesine Kurumsal Asistan olarak katıldı. Halen AÖF Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde öğrenim hayatına devam ediyor.

 

EMRE ŞAHİN
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

1991 Tokat doğumlu olan Emre, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi “Gıda Teknikerliği” bölümünden mezun. 2007 yılında iş hayatına başladı ve farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 2021 yılı Şubat ayında Tepta ailesine Elektrik / Montaj Uzmanı olarak katıldı.

 

ENGİN AKTAŞ
DEPO SORUMLUSU

1978 Amasya doğumlu olan Engin, Çorum Kargı Lisesi mezun oldu. 2008 yılında TEPTA Ailesine Depo Sorumlusu olarak katıldı.

İSMAİL SAPAZ
OPERASYON

1975 Çorum doğumlu İsmail, 2021 yılının başından beri Tepta ailesinde çalışıyor. Daha önce farklı kuruluşlarda 26 yıl deneyimi bulunan İsmail, Tepta’da operasyonel işlerden sorumlu.

 

OĞUZHAN KÖSE
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

1996 doğumlu olan Oğuzhan, Şehit Büyük Elçi İsmail Erez teknik lisesinden mezun. Daha önce farklı kuruluşlarda elektrik teknisyenliği yapan Oğuzhan, 2019 yılından beri TEPTA’da Elektrik/Montaj Uzmanı olarak çalışıyor.

 

BAŞAK BİLEGEN
PROJE DESTEK YÖNETMENİ

İstanbul doğumlu olan Başak, 2004 yılında Maçka Endüstri Meslek Lisesi Dekoratif Sanatlar Bölümünden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Restorasyon ve Konservasyon bölümünü tamamladı. İş hayatına Lineadecor firmasında müşteri temsilcisi olarak başladı. Altı yıl süresince çeşitli mobilya markalarının yanı sıra Nurus’ta satış yönetmeni olarak çalışmış olan Başak, 2020 yılında katıldığı TEPTA‘da Proje Destek süreçlerini yönetiyor.

 

ASLI YÜCESOY
MAĞAZA VE BAYİ KOORDİNATÖRÜ

1988 yılında Şişli’ de doğan Aslı, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarım bölümünden mezun oldu. 2012-2020 yılları arasında aydınlatma sektöründe farklı firmalarda showroom ve projeli satış yetkilisi olarak görev yaptıktan sonra 2022 yılında TEPTA ailesine Mağaza ve Bayi Koordinatörü olarak katıldı. 

BURCU İNSEL
FİNANS UZMANI

İstanbul’da doğan Burcu, 2006 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Uzun bir süre Ses ve Işık ekipmanları satışı gerçekleştiren bir firmada çalıştıktan sonra 2018 yılında TEPTA Finans Departmanı’nda görev almaya başladı. Burcu’nun bir oğlu ve patili bir kızı var.

NESLİHAN ÖZAVCI
DIŞ TİCARET UZMANI

1984 yılında Doğu-Batı kültürüne sahip bir ailede dünyaya gelen Neslihan’ın bir ikizi ve dört kız kardeşi var. Lise eğitimini İngilizce ve Almanca ağırlıklı süper lisede tamamlayan Neslihan, dış ticaret lisansını İTÜ Uzmanlık sertifikası ile tamamladı. Çeşitli dış ticaret firmalarında İthalat Uzmanı olarak çalıştı ve 2019 yılında TEPTA ailesinde Dış Ticaret Departmanında görev almaya başladı. Pilates yapmayı ve seyahat etmeyi seven Neslihan, dünyayı keşfedip farklı kültürlerle temas etmekten keyif alıyor.

ZEYNEP MERVE TEKNECİ
PROJE TASARIM UZMANI

1989 yılında İstanbul'da doğan Zeynep, 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre peyzaj mimarı olarak çalıştıktan sonra aydınlatma alanında çalışmaya karar verdi. 2015 yılından itibaren farklı firmaların proje/satış destek bölümünde görev aldıktan sonra 2022 yılında TEPTA Proje Tasarım ekibine katılan Zeynep, eğitimine İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nde devam ediyor. Pilates yapmaktan ve seyahat etmekten keyif alan Zeynep'in hobileri arasında tarot ve astroloji yer alıyor.

 

PINAR BİRCAN
PROJE TASARIM UZMANI

2013 yılında Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Pınar çalışma hayatına aydınlatma sektöründe başladıktan sonra 2014’te Philips Lighting Academy tarafından düzenlenen temel aydınlatma eğitimi programına dahil oldu. Çeşitli mimarlık ofislerinde mimar ve aydınlatma proje tasarımcısı olarak çalıştı. 2019 İTÜ Mimarlık Anabilim dalı Çevre Kontrolü Yapı Teknolojileri yüksek lisans programına katılan Pınar eğitim yapılarında doğal aydınlatma sistemleri tasarımı üzerine tez çalışmalarına devam etmektedir. BÜMK Klasik Koro eski sopranolarından olan Pınar müzik ile ilgileniyor.

 

ALAY TERZİ
ÜRETİM / MONTAJ UZMANI

Alay, 1957 Bayburt doğumlu. İş hayatına 1972 yılında aydınlatma sektöründe başlayan Alay, farklı firmalarda çalıştıktan sonra 2021 yılında TEPTA ailesine Üretim ve Montaj Uzmanı olarak katıldı.

BERKANT ILÇIĞIDAY
ÜRETİM / MONTAJ UZMANI

Berkant, 1968 İstanbul doğumlu. 1980 yılında çalışma hayatına başlayan Berkant, 2021 yılında TEPTA ailesine Üretim ve Montaj Uzmanı olarak katıldı. 

CEM TAŞLIÇUKUR
ELEKTRİK TEKNİSYENİ

Aslen Ordulu olan Cem, 1994, İstanbul doğumlu. 2011 yılında Kadir Has Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümünden mezun olduktan sonra farklı firmalarda tecrübe kazanan Cem, 2021 yılında TEPTA ailesine Elektrik Teknisyeni olarak katıldı. 

KADİR DEMİRCİ
ÜRETİM PLANLAMA MÜDÜRÜ

1975 İstanbul doğumlu olan Kadir, aslen Artvinli. Bakırköy Lisesi'nden mezun olduktan sonra 1992 yılında çalışma hayatına atıldı. 2021 yılında katıldığı TEPTA ailesinde Üretim Planlama Müdürü olarak çalışıyor.

EMİNE KARADENİZ
YARDIMCI PERSONEL

1970 Sinop doğumlu olan Emine, 1992 yılından çalışma hayatına başladı. 2012 yılında mutfak ve ofis işlerinden sorumlu Yardımcı Personel olarak TEPTA ailesine katıldı. Emine, sokak hayvanlarına yardım etmeyi ve bu konudaki faaliyetlerde bulunmayı seviyor.

METİN KÖKÇE
ÜRETİM / MONTAJ UZMANI

Aslen Sinoplu olan Metin, 1964 İstanbul doğumlu. Metin, çalışma hayatına 1975 yılında başladı ve farklı sektörlerde çalıştıktan sonra 2021 yılında TEPTA ailesine Üretim ve Montaj Uzmanı olarak katıldı.

MURAT SEVİM
POLİSAJ USTASI

1969 Mesudiye doğumlu olan Murat, çalışma hayatına 1978 yılında başladı. 2021 yılında TEPTA ailesine Polisaj Ustası olarak katıldı.

SEVGÜL CAN DEMİR
YARDIMCI PERSONEL

Sevgül, 1972 Erzincan doğumlu. Erciyes Üniversitesi M.Y.O İşletme mezun olan Sevgül, 1992 yılında çalışma hayatına başladı. Farklı sektörlerde çalıştıktan sonra TEPTA ailesine 2021 yılında mutfak işlerinden sorumlu Yardımcı Personel olarak katıldı. Evli ve iki çocuk annesi.

ŞÜKRÜ MUHAMMET KAPUCU
DEPO SORUMLUSU

1993 doğumlu olan Şükrü, Bartın Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2021 yılında Tepta ailesine Depo Sorumlusu olarak katıldı. Sinema ve sanata ilgi duyan Şükrü, hayvanları çok seviyor.

ENES YILMAZ
ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMCISI

Dr. Binnaz-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesinden mezun olan Enes, 2020 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. Bir süre özel üretim cam, aydınlatma ve yat tasarımı sektörlerinde çalıştıktan sonra 2021 yılında TEPTA ailesine Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olarak katıldı. Aydınlatma tasarımında, parametrik modellemeyi kullanmak ve geliştirmek istiyor.

 

İBRAHİM FATİH SATILMIŞ
ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMCISI

1997 yılında Erzincan’da doğan İbrahim Fatih, 2020 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca bir çok projede yer aldı. Projelerden biri, Erasmus + Erciyes Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği "Yellow Tulip Projesi" için örnek çalışma olarak gösterildi. Tez konusu ambalaj olan diğer projesi ile TÜBİTAK 2242 Üniversite Öğrencileri Araştırma Projesi Yarışmaları'nda Kayseri Bölge üçüncülük ödülünü aldı. 2021 yılında Londra’da Kingston Üniversitesi, Kingston School of Art, Product and Furniture Design Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. İbrahim Fatih'in yüksek lisans bitirme projesi olan ve TEPTA iş birliği ile hayata geçirilen Akis Aydınlatma serisi Londra Herman Miller Showroom’da gösterime çıktı. İbrahim Fatih, 2022 yılında TEPTA ailesine Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olarak katıldı. 

 

SEVDA CAN
MONTAJ UZMANI

Sevda, 1974 yılında Erzincan'da doğdu. Lise mezunu olan Sevda, 1993 yılında iş hayatına başladı. TEPTA ailesine 2022 yılında Montaj Uzmanı olarak katıldı. 

İNCİ ÇAKIR
PROJE DESTEK ASİSTANI

1997 yılında İstanbul'da doğan İnci, 2022 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık bölümünden mezun oldu. Farklı firmalarda edindiği 6 yıllık satış danışmanlığı tecrübesinin sonrasında TEPTA ailesine katıldı. Dans ederek sanatı hayatının en önemli noktasına koyan İnci, çağdaş teknik ile hayvan özgür irade şekillerini bir araya getirerek, farklı bakış açıları geliştirerek sanat alanında gelişmeyi hedefliyor. İnci, sanat ve dekoratif ögelerin ayrılmaz bir bütün olduğu düşünüyor ve her alanda kendini yeniliklerin içinde bulmak istiyor. 

 

GÜLTEN DEMİR
MONTAJ UZMANI

Gülten, 1982 yılında İstanbul’da doğdu. 2002 yılında imalat üzerine çalışmaya başlayan Gülten, 2023 yılında TEPTA ailesine Montaj Uzmanı olarak katıldı.   

YILMAZ KOÇ
MONTAJ UZMANI

1965 yılında Tokat’ta doğan Yılmaz, iş hayatına 1980 yılında başladı. Üretim yapan farklı firmalarda çalıştıktan sonra 2021 yılında TEPTA ailesine Montaj Uzmanı olarak katıldı.

FİKRET ATİK
TORNA UZMANI

Fikret, 1971 yılında Erzincan’da doğdu. Lise eğitimini tamamladıktan sonra 1986 yılında talaşlı imalat üzerine çalışmaya başladı. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı ve iki çocuk babası olan Fikret, 2022 yılında Torna Ustası olarak TEPTA ailesine katıldı.

CEMAL OĞULTÜRK
TORNA UZMANI

1966 yılında Şanlıurfa’da doğan Cemal, 1980 yılında talaşlı imalat üzerine çalışmaya başladı. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı ve iki çocuk babası olan Cemal, 2022 yılında TEPTA ailesine Torna Uzmanı olarak katıldı.

SERCAN ALTINÇEKİÇ
POLİSAJ USTASI

Sercan, 1983 yılında İstanbul’da doğdu. 2006 yılından beri farklı sektörlerde çalışan Sercan, 2023 yılından TEPTA ailesine Polisaj Ustası olarak katıldı. Kitap okumayı çok seviyor ve tarih kitaplarına ilgi duyuyor. İki çocuk babası olan Sercan, sıkı bir Fenerbahçe taraftarı.

 

MERTCAN OCAKÇI
PROJE DESTEK ASİSTANI

1998 yılında İstanbul’da doğan Mertcan, 2022 senesinde İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına üniversite yıllarında başlayan Mertcan, ilk profesyonel iş deneyimini TEPTA ailesinde kazanmaktan mutluluk duyuyor. Lise yıllarında hikaye yazma becerilerini geliştirerek kendi yazdığı hikayeler arasında kaybolmaktan keyif alan Mertcan, üniversite hayatı sırasında yabancı dil öğrenmeye duyduğu ilgi ile İngilizce ve İspanyolca öğrendi. Böylece farklı uluslardan arkadaşlar edinme ve zaman zaman onlara kendi çapında turist rehberliği yapma imkanı bulan Mertcan, yeni insanlar ve kültürler tanımaktan keyif alıyor. Hayatı bu mavi gezegende yer bulma çabası olarak değerlendiren Mertcan’ın en büyük eğlence kaynakları, korku filmleri ve kitapları. 

DENİZ ÖZSÜSLÜ
ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMCISI

1999 yılında Mersin'de doğan Deniz, 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümüne başladı. Acrylic Design Awards ve 12. Ulusal Mobilya Tasarım yarışmalarında kısa listeye girdikten sonra 13.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması'nda birincilik ödülü aldı. 2021 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra bir süre bağımsız bir tasarımcı olarak çalışan Deniz, 2023 yılında TEPTA ailesine Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olarak katıldı.Deniz, illüstrasyon yapmaktan, karakter tasarlamaktan ve hayvanlarla vakit geçirmekten keyif alırken, hobi olarak dövme yapmakta.

ZİLAN IŞIK
ELEKTRİK / MONTAJ UZMANI

1999 yılında Bursa’da doğan Zilan, Batman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri önlisans programını bitirdi. 12 yaşından beri baba mesleği olan elektrik işleri ile uğraşan ve 3 yıl profesyonel olarak farklı firmada çalışan Zilan, 2022 yılının Kasım ayından beri TEPTA ailesinde Elektrik / Montaj Uzmanı olarak çalışmakta. 

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  Bizden haberler için kayıt olun
  KAYIT OL-->
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved