Değerli TEPTA dostları,

Mağazamız ve ofisimiz, haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:
- Binamız, 2020 Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
Bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
TEPTA’nın aydınlatma sponsoru olduğu “Aktif Destek Hareketi” devam ediyor

Pandeminin kahramanları olan sağlık çalışanlarına teşekkür amacıyla Pharmactive tarafından düzenlenen hastane dinlenme odalarının yenilenmesi projesine TEPTA Aydınlatma destek veriyor.

Pharmactive’in toplum sağlığı için durmaksızın çalışan, yorulan ve çoğu zaman dinlenme fırsatı dahi bulamayan “Kahraman sağlık çalışanlarına bu kez biz nasıl destek olabiliriz?” sorusuyla başlattığı “Aktif Destek Hareketi” kapsamında, belirlenen eğitim araştırma hastanelerindeki birer dinlenme odası yeniden tasarlanıp inşa edilerek “Aktif Oda” ismi ile kullanıma sunuluyor.

“Aktif Destek Hareketi”, pandemi sebebiyle 40 saat üstü çalışma ve nöbet tutma süreleri %30 oranında artan sağlık çalışanlarına, ihtiyaç duydukları rahat ve konforlu dinlenme alanları sağlayarak destek olmayı hedefliyor.

Zoom Mimarlık tarafından tasarlanan ve farklı yapı malzemeleri firmalarının desteği ile hayata geçirilen projenin aydınlatma sponsoru olan TEPTA’nın ürünlerinin yer aldığı ilk “Aktif Oda”, Mart ayında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde açılmıştı. İkincisi Nisan ayında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, üçüncüsü Mayıs ayında Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’nde açılan “Aktif Oda”ların dördüncüsü 18 Haziran tarihinde Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde açıldı. 5. Aktif Oda açılışı için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Kurulduğu günden beri, aydınlatma konusunda teknik ve profesyonel çözümler sunan TEPTA, 30.yılında öncülük ettiği bu profesyonel alanda #GücünüzGücümüz sloganıyla hayata geçirilen anlamlı projenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyor.

Pharmactive Hakkında:

“Ne Mutlu Bir Derde Derman Olana” anlayışıyla 2010 yılında kurulan, farklı terapötik alanlarda inovatif yaklaşımla geliştirdiği ilaçlarını; üstün kalite, hasta odaklı anlayış ve deneyimli ekibi ile doktor, eczacı ve hastaların hizmetine sunan Pharmactive İlaç, 200 milyon dolarlık bir yatırımla sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın sayılı ilaç üretim tesislerinden birisidir.

108 bin m2 alan üzerine kurulu Çerkezköy’de bulunan, Avrupa GMP sertifikalı fabrikasında sıvı, yarı katı ve katı hatlarda 330 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahiptir.

Faaliyetinin henüz birinci yılında, Avrupa’nın en saygın otoritelerinden biri olan BfArM tarafından verilen ve dünya çapında prestiji olan Avrupa GMP sertifikasını alan Pharmactive, Mayıs 2017 tarihinde bu sertifikasını yenilemeye hak kazanmıştır.

Pharmactive İlaç, modern tesislerindeki 3200 m2’lik Ar-Ge merkezi “PharmAR-GE” ile Türkiye’nin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı sayılı Ar-Ge merkezlerinden birisidir.

Geniş ürün yelpazesi ile hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda büyüyen Pharmactive İlaç, esnek üretim kabiliyeti ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde Abbott, Astra Zeneca, GlaxoSmithKline, Reckitt Benckiser, Sandoz ve Chiesi gibi global ilaç firmalarının Türkiye’deki üretim ortağıdır.

Biyoteknoloji alanında da önemli yatırımlara imza atan Pharmactive İlaç’ın bu yatırımıyla Türkiye, dünyada biyoteknolojik ilaç üretebilen 6.ülke olacaktır.

Kurucularının ilaç sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesi, sermaye ötesi değerleri ve iddialı hedefleri ile Türkiye’nin en büyük eşdeğer ilaç firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla yürüyen Pharmactive, yüksek kalitede ilacı uygun maliyetlerle üreterek gerek Türkiye gerekse dünyadaki hastalara umut olmaya devam etmektedir.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  Bizden haberler için kayıt olun
  KAYIT OL-->
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved