Mexico City'den Torre Manacar: iGuzzini'den en yeni dinamik cephe aydınlatması deneyimi. Hollandalı Brand van Egmond'un avangard aydınlatma heykelleri San Francisco Design Center'da. Bu mağazayı oturduğunuz yerden gezin.
Duyarlı RGB LED teknolojisi ile hostel projesinde yaratılan mekan deneyimini izleyin. Aydınlatma ile doğanın bütünleştiği Catellani and Smith'in şiirsel bahçesinde gezinin.
Saipan adasına yeni konumlanan kristal ejderhaların tasarım ve üretim hikayesi Lasvit'ten. Mimar Matteo Thun, Simes için tasarladığı kusursuz
Wood 'u anlatıyor.
Asyalı çiftçilerin şapkalarından ilham alan tasarım:
Studio Italia Design'dan Sugegasa'ya bir göz atın.
Cini&Nils'in ikonik serisinden, silikon esaslı tasarım Voluta'yı ünlü tasarımcı Alessandro Ciffo'dan dinleyin.
Floransa'daki Palazzo Medici Ricardi'nin zemin katında Linealight ile ışığa kavuşan bir başyapıtı keşfedin. Fransız Roger Pradier'nin 1910'dan bu yana üretim yaptığı eşsiz mekanda kısa bir an geçirin.
Ustanın atölyesinde gezinti: Achille Castiglioni'nin kızı Giovanna ile sohbet Stilnovo'dan Modüler ve kişiselleştirilebilir aydınlatma için pratik bir izlence, Marc Sadler tasarımı Raqam
Işık ve gölge oyunları yaratmak üzere tasarlanan Bover’den Dome'un hikayesi Filipinler'deki zanaatkarlara destek sağlayan Forestier ürünleri kimlerin ellerinde şekilleniyor?
İmkansız aşkın hikayesi: Cupido, Karman Italia'dan Neri sordu: Makio Hasuike ile kamusal alanların aydınlatması hakkında kısa kısa…
Parizyen tasarımcı Celine Wright, Grok için tasarladığı Voiles tasarımını anlatıyor. Belçikalı tasarımcı Serge Cornelissen, Diver için nerden ilham aldı?
www.tepta.com

Nispetiye Mh. Aytar Cd. 24, Kat: 1-2-3, 1.Levent, İstanbul 34340 Türkiye
+90 212 279 2903 - info@tepta.com

Tepta Aydınlatma Pinterest Tepta Aydınlatma Pinterest Tepta Aydınlatma Pinterest Tepta Aydınlatma Linkedin

TEPTA Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
MERSİS: 0839005035800012


Üyelik bilgilerinizi güncellemek için lütfen buraya tıklayınız.