Tepta Bulletin Tepta Bulletin
70. YILINDA DÖNÜŞEN MARKAMIZ
Kuruluşundan bu yana Studio Italia Design ismi ile anılan markamız, 70.yılına yeni isim ve kurumsal kimlik tasarımı ile girdi. LODES’in yeni nesil yöneticisi Massimiliano Tosetto bu değişimi şöyle anlatıyor: “Bunca yıldır ışığı inceliyor, ışık için ve ışıkla tasarlıyoruz. Işıktan öğreniyoruz ve biliyoruz ki ışığın bize öğretecek çok şeyi var. Aile mirasımız bölgemizle derinden bağlantılıdır. Venedik, parlak mozaik işçiliği, lagünün yansımaları, meydanları, tüccarları ile enerji dolu bir şehir. 70.yılımızı kutluyoruz ve artık Lodes olarak yolumuza devam ediyoruz.”
LODES, çok kısa bir süre önce DIESEL LIVING ile işbirliğini duyurdu.
Bu işbirliğinin yeni ürünleri de heyecanla beklediklerimiz arasında.
Tepta Bulletin
DİNAMİK MARKAYA ÇAĞDAŞ TASARIMCI
LODES, ürün koleksiyonunu çağımızın en yetenekli tasarımcılarından biri olan Luca Nichetto ile zenginleştiriyor. Nichetto’nun son tasarımlarından biri olan Easy Peasy, mobil ve şarjlı bir masa üstü lamba olarak yaratıldı. Dört farklı renk kombinasyonu ile gelen ürün, üzerindeki bölümden dim edilebiliyor. Gazeteci Onur Baştürk’ün Yuzu dergisinde tasarımcı ile yaptığı keyifli röportajı buradan okuyabilirsiniz.
Tepta Bulletin
1960’LARIN SAYKODELİK SANATINDAN AYDINLATMAYA
LODES için Luca Nichetto tarafından tasarlanan Jefferson sarkıt, 1960’lar boyunca hüküm süren Saykodelik müzik ve sanat eserlerinin, Bohemya kritaline yansıması niteliğinde. İsmini ünlü müzik grubu Jefferson Airplane’den alan Jefferson, difüzöründeki düzensiz girdap dalgaları ile ışığı farklı şiddetlerde ve gölgeleri dağıtıyor. İçerisindeki LED ışık kaynağının performansını, farklı gövde formları ile etkili bir biçimde yansıtabilen Jefferson, ister tekli ister çoklu ve farklı kombinasyonları ile mekanlara bir kaleydeskop etkisi getiriyor.
Tepta Bulletin
MİMARİDE DEKORATİF AYDINLATMANIN TEMSİLCİSİ
LODES çağdaş ve yalın çizgideki ürünleri ile, mekan tipolojisi ne olursa olsun uyum gösteren sınırlı, ancak inovatif çözümler sunan dinamik ve genç bir marka. Günümüzde, sadece konutlarda ve konaklama sektörü yapılarında değil, ofis yapılarında perakendede, sosyal yapılarda karakter ve tasarım öne çıkarken, bu yaklaşım insanlara sıcaklık ve samimiyet vaat ediyor. Lodes sunduğu fonksiyon odaklı çözümlerle, tüm mekanlar ve stiller için öneriler getiriyor. Teknoloji, tasarım ve malzeme olarak her zaman bir adım önde olan bu ürünlerin geniş bir seçkisini TEPTA Aydınlatma’nın merkezinde deneyimleyebilir; markanın kataloglarına, tüm ürünlerine ve tasarımcılarına www.tepta.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Tepta Bulletin
TEPTA’nın exclusive temsilcisi olduğu LODES’in ürünleri burada.
Akıllı cihazınızdan hızlıca ulaşmak için aşağıdaki QR kodu okutabilirsiniz:
Tepta Bulletin
LODES tasarımlarının 3D modellerine buradan buradan ulaşabilirsiniz.

LODES’in configurator uygulaması ile kendi aydınlatma kombinasyonunuzu buradan yaratabilirsiniz.
Tepta Bulletin
www.tepta.com

Nispetiye Mh. Aytar Cd. 24, Kat: 1-2-3, 1.Levent, İstanbul 34340 Türkiye
+90 212 279 2903 - info@tepta.com

Tepta Aydınlatma Pinterest Tepta Aydınlatma Pinterest Tepta Aydınlatma Pinterest Tepta Aydınlatma Linkedin

TEPTA Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
MERSİS: 0839005035800012


Üyelik bilgilerinizi güncellemek için lütfen buraya tıklayınız.