Değerli TEPTA dostları,

Mağazamız ve ofisimiz, haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:
- Binamız, 2020 Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
Bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
TEPTA, çağdaş sanat fuarı 16.Contemporary Istanbul'un aydınlatma destekçi sponsoruydu

TEPTA, 05-10 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul’a yeniden kazandırılan tarihi Tersane İstanbul’un eşsiz atmosferinde gerçekleşen etkinliğin pek çok farklı noktasını aydınlattı.

Kurulduğu günden beri sanat gündemini yakından takip eden ve sanat alanında doğru aydınlatmanın yaygınlaşmasına öncülük eden TEPTA, salgın sebebiyle zorlaşan bu dönemde, sanat dünyasının yanında olmayı ihmal etmiyor. TEPTA bu kez 16.Contemporary Istanbul’a aydınlatma desteği sağladı.

Fuarın farklı lokasyonlarında yer alan, doğal ortamları renklerle buluştararak izleyici üzerinde kaleydeskop etkisi yaratan Rachel Hayes açık hava enstalasyonu, Istanbul’74 ve Utöpia ortaklığında gerçekleşen ve 25 sanatçının denizler için sürdürülebilirliğe dikkat çekmek amacıyla tasarladıkları bayraklardan oluşan “Flags for Future/Gelecek için Bayraklar” sergisi, dış alanda yer alan ve pek çok sanatçıya ait heykellerin sergilendiği “The Yard”, Clemens Wolf’un “What Goes Up Must Come Down” eseri, Hepsiburada ile ortaklaşa gerçekleştirilen çok değerli kadın sanatçıların eserlerinden oluşan “Akrasia Sergisi”, tarihi kızak alanları ve İlhan Koman’ın dört heykelinin sergilendiği Tosyalı Holding standı TEPTA tarafından aydınlatıldı.

TEPTA, temsilcisi olduğu Linea Light Group markasının galeri ve sanat eseri aydınlatmasında kullanılan özel açılı ray spotları, farklı markalarının lineer aydınlatma armatürmeri ve yere monte IP65 dış mekan koşullarına uyumlu projektörleri ile sanat severlere doğru aydınlatılmış konforlu bir sanat fuarı deneyimi yaşattı.

TEPTA’nın eser aydınlatmalarında kullanılan ürünlerinin yanı sıra, sergi alanlarındaki geçiş yolunu aydınlatan Catellani&Smith markasına ait Fil de Fer serisinin alüminyum tellerden örülmüş bir ışık topunu taşıyan gövdesi metalden adam şeklindeki Uomo Della Luce XXL ve Linea Light Group markasına ait polikarbon gövdeli Marge FL65 dış mekan aydınlatmaları, heykelsi ışık tasarımları ile alandaki sanatsal etkiyi güçlendirdi.

TEPTA ayrıca fuar süresince, standında konuklarına ağırlayarak ikili görüşmelere imza attı. Fuar sırasında mimarlık günü sebebiyle bir grup özel davetlisi ile bir ayaya gelen TEPTA, mimar konuklarının fuarı VIP ve rehberli turlarla birlikte deneyimlemesini sağlarken, etkinlik kapsamında yer alan Akbank Caz konseriile birlikte keyifli buluşma yaşanmasına vesile oldu.

Gerek mimari aydınlatma gerekse sanat eseri aydınlatması alanında, doğru ve nitelikli aydınlatma ürünleri konusunda geniş bir seçki sunan TEPTA’nın temsil ettiği tüm markalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen: www.tepta.com

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  Bizden haberler için kayıt olun
  KAYIT OL-->
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved