Değerli TEPTA dostları,

Mağazamız ve ofisimiz, haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:
- Binamız, 2020 Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
Bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Omantel'in çağdaş tasarımlı cephesi Linea Light Group tarafından aydınlatıldı

Umman’ın ilk telekomünikasyon sağlayıcısı Omantel’in Ummanlı erkeklerşn kafalarına dolayarak taktıkları Masar türbanlarından ilham alınarak tasarlanmış ikonik cephesi, Linea Light Group ürünleri ile aydınlatıldı.

Linea Light Group, Omantel merkez ofisi cephesini, Visual Energy Associates tarafından tasarlanan aydınlatma projesine uygun olarak aydınlatabilmek için en son teknoloji ile geliştirdiği ürünlerini kullandı. Benzersiz ve hafızalara kazınan bir görsel etki vermek için dış mimariyi işlevsel bir şekilde aydınlatmaya odaklandı.

Maskat için fazlasıyla etkileyici ve cesur olan bu tasarım, geniş bir arazide konumlanıyor. Visual Energy Associates, Ummanlı erkeklerin kafalarına dolayarak taktıkları Masar türbanlarının akıcı formlarından ilham alan yoğun cam cephenin etkin bir şekilde aydınlatılmasını hedefleyen bir tasarım geliştirdi ve LED profillerini eklemli bir ağ sistemi üzerine kurgulayarak dinamik bir cephe oluşturdu.

Binanın cephesi, cephe tasarımına ve yapısına uygun olarak özelleştirilmiş Rubber 3D ürünleri ile donatıldı. Ve bina siluetinin istenilen zamanlarda görünür kılınabilmesi için uzaktan da kullanılabilen bir kontrol sistemi geliştirildi. DMX protokolü barındıran bu sistem aracılığıyla Rubber 3D ürünlerinin yoğunluklarının ve renklerinin istenilen şekilde kalibre edilebilmesi sağlandı.

Binanın dışında ise tek ve çift yönlü aydınlatma sağlayan, minimalist tasarımı ile mimariyle uyum sağlayan Ryo bollardlar kullanıldı. Yönlendirme amaçlı yerleştirilen Ryo bollardlar ile konuklara ve kullanıcılara güneş battıktan sonra tam hareket özgürlüğü sağlanıyor.

Binanın cephesini vurgulamak için su basıncına dayanıklı optiklere sahip Suelo aydınlatmalar dikey olarak yerleştirildi. Girişin bitişiğindeki çeşmede, su altı ortamları için en yüksek koruma sınıfı olan IP68 seviyesinde yer alan ve güç kaynağı kablolarını terleme yapmayan sistem ile koruyan benzersiz AcquaStop® teknolojisine sahip Admiral ürünü tercih edildi.

TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Linea Light Group markasının profesyonel ürünleri hakkında detaylı bilgi için websitesini ziyaret edilebilirsiniz: www.tepta.com


PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  Bizden haberler için kayıt olun
  KAYIT OL-->
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved