Değerli TEPTA dostları,

Mağazamız ve ofisimiz, haftaiçi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:
- Binamız, 2020 Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız
KEŞFET
TEPTA Işıklı İnsanlar söyleşi serisi

TEPTA Aydınlatma’nın söyleşi serisi: IŞIKLI İNSANLAR

TEPTA Aydınlatma tarafından gerçekleştirilen sohbet programları, kendi alanlarında yaptıkları uzun soluklu ve dikkat çekici çalışmalarla topluma ışık saçan insanları konuk etti.

Geçtiğimiz yıllarda yirmi beş öncü mimar ile gençleri buluşturduğu bir sohbet programı düzenleyen TEPTA Aydınlatma, bu yıl söyleşilerine 7’den 70’e herkesin ilgisini çekebilecek konu ve konuklarla devam etti.

Işıklı İnsanlar“ başlığı ile düzenlenen sohbet programına, çok farklı alanlarda çalışmalarını sürdüren, yaptıkları işe gönül vermiş ve çalışmaları ile dikkat çeken ve çevrelerini aydınlatan insanlar konuk edildi.

Mayıs ayında başlatılan programın ilk konuğu yayınlandığı ilk günden son bölümüne kadar büyük ses getiren Fi Dizisi’nin sahne arkasını aktaran, dizinin sanat yönetmeni Zeynep Koloğlu idi. Kalabalık bir katılımcı grubun dinlediği Koloğlu, sohbetinde yaptığı işin sahne arkasını keyifli anılarıyla  birlikte aktardı. Program kapsamında konuk olan keyifyurdu.com ‘un kurucusu rehber Mansur Karakoç ise izleyicilere Hitit’lerin gurme yolculuğunu aktardı. Hitit’lerin sahip olduğu zengin yeme - içme kültürünü bilinmeyen ve ilginç detaylarla paylaşan Karakoç’un sunumunu İstanbul Intercultural Circle üyeleri izledi. Mayıs ayında son olarak, Türkiye’nin ilk ve tek lüks web sitesi oggusto.com’un kurucusu ve mücevher yazarı Özlem Güsar katıldı ve “Işıltılı Mücevher Efsaneleri” başlıklı söyleşisinde, mücevher tarihine damgasını vuran markalardan, tarihe adını yazdırmış kadınların mücevherlerle süslü aşk hikayelerine; yeryüzünün derinliklerinde milyonlarca yılda oluşan değerli taşlardan, Fransız ihtilali ile ortaya çıkan tasarımlara kadar pek çok ışıltılı konuya değindi.

Temmuz ayında ise ışıldayan konuklarının ilki, sanatçı ve akademisyen kişiliği ile öne çıkan Günseli Kato idi. Kato, konukları Japonya kökenlerine dayalı sanat yolculuğuna çıkardı ve konuklara minyatür ile başlayan ve çağdaş enstalasyonlarla devam eden yolculuğunu aktardı. Programın diğer bir konuğu Levent Erden idi. Geçtiğimiz dönemde ekranların sevilen yapımı İstanbul Kafası ile özdeşleşen Erden, aynı zamanda Türkiye’nin ilk interaktif TV denemesi Aktif TV’nin de genel müdürlüğünü yapmıştı. Next Academy’nin başkanı olan Erden, konuşmasında espirili bir dille pek çok önemli markanın reklamlarına ve pazarlama stratejilerine değindi. Işıklı İnsanlar sohbet programının Temmuz ayındaki son konuğu ise Murat Germen idi. Işığın sanat formu sayılabilecek fotoğrafın öncü ve çağdaş isimlerinden biri olan sanatçı, sohbet programında eserlerinde de ele aldığı kentleşme ve mutenalaştırmanın etkileri, katılımcı vatandaşlık ve kent hakları, yerel kültürlerin belgesel sürdürülebilirliği, insanın doğada neden olduğu tahribat gibi konulara değindi.

PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved