Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Brand van Egmond ile TEFAF zamanı
Dünyanın önde gelen sanat ve antika fuarı TEFAF, 7 Mart tarihinde gerçekleşti. Fuarın aydınlatma sponsorluğunu, TEPTA Aydınlatma’nın temsilciliğini yürüttüğü Hollandalı Brand van Egmond üstlendi.
 
TEFAF olarak bilinen Avrupa Güzel Sanatlar Fuarı (The European Fine Art Fair), bu yıl 7 Mart tarihinde düzenlendi. TEPTA Aydınlatma’nın temsilciliğini yürüttüğü markalar arasında, özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Brand van Egmond, her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın aydınlatma sponsorluğunu üstlendi.
 
1975’te Pictura Fine Art Fair ismi ile başlayan ve 1996’da The European Fine Art Foundation (TEFAF) adını alan, Hollanda’nın Maastricht şehrinde gerçekleştirilen fuarın, çağın en kaliteli sanat anlayışlarını sunduğu kabul ediliyor. Heykelden resme, mücevherden yüzyıllık antika objelere ev sahipliği yapacak olan fuar dünya sanat piyasasını şekillendirilen organizasyonlardan biri olarak anılıyor.  
 
Her yıl TEFAF Maastricht’te dünyanın en prestijli sanat eserleri ve farklı uluslardan binlerce kişiyi bir araya getiren fuarın çeşitli noktalarına Brand van Egmond’un aydınlatma heykelleri konumlandı.  
 
Sanat tutkunu bir mimar ve aynı zamanda Brand van Egmond’un tasarımcısı ve kurucusu olan William Brand, fuar ziyaretçilerini son 7000 yılın en iyi sanat parçalarını görme şansı yakaladığını dile getiriyor. 2020’nin yeni aydınlatma koleksiyonunu böyle bir topluluk karşısında sunmaktan büyük heyecan duyduklarını anlatan Brand, “Aydınlatma tasarımlarımı, tutku ve duygunun dışa vurumu olarak, akılda kalıcı ve çarpıcı sanat eserlerine dönüştürülmek üzere hayata geçiriyorum” diyor.
 
Kimi zaman bir Afrika seyahatinden kimi zaman mitolojik hikayelerden ve doğadan esin alarak ürünlerini tasarlayan Brand, tüm tasarımları el işçiliği ile gerçekleştiriyor. Farklı teknikleri ve malzemeleri bir araya getiren, hem işlevsel hem de görsel bakımdan ayrıcalıklı ürünleri ile dikkat çeken Brand van Egmond markası, Four Seasons ve W Hotel gibi pek çok otel zincirinin yanı sıra Louis Vuitton ve Chopard gibi mağaza zincirleri için de tasarım ve üretim gerçekleştiriyor. Brand van Egmond ayrıca dünya çapındaki ünlü kişilerin evlerinin ve Kraliyet saraylarının en nadide parçalarını sunuyor
 
PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved