Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
TEPTA Aydınlatma’da Studio Italia Design markası için Exclusive bölümü açıldı
TEPTA Aydınlatma, Studio İtalia Design showroom açılışını özel bir davetle kutladı. Cagaw Mimarlık Atölyesi Kurucusu ve ODTÜ öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Aralot Mimarlık Kurucusu Emre Arolat ve Gonca Paşolar, KPM Mimarlık Kurucusu Kerem Piker, Zoom Mimarlık Kurucuları Levent Çırpıcı ve Atilla Kuzu, Kaleseramik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Pelin Özgen, Muse VR Kurucusu Talat Alkan, XI Mimarlık, Tasarım ve Mekan dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hülya Ertaş, Yard+Partners Kurucusu Yosi Amon, Studio Im Kurucusu Mert Ayaroğlu ve Motto Mimarlık Yönetici Ortağı Onur Özkoç TEPTA Aydınlatmayı bu özel gününde yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı.
 
TEPTA’nın genel merkezinde ikinci katta yer alan  showroom’da gerçekleşen samimi davet ile konuklar markanın ürünlerini ve son tasarımlarını yakından inceleme fırsatı buldular. 
 
Farklı renklerde metal yansımaları ile Studio Italia Design showroom’unun merkezine yerleştirilen, A-Tube Nano Duo tasarımı, yaşam alanlarında sonsuz kompozisyonlar yaratılmasına olanak tanıyor. 50 cm uzunluğunda, ince metal çubukların iki ucuna yerleştirilen difüzörler ile aşağı ve yukarı ışık veren, ince yapılardan oluşan A-Tube Nano Duo; tasarlanan kompozisyonlarla çoklu bir şekilde bir araya geldiğinde etkileyici bir görünüm sunuyor. 
 
“Mükemmellik, nesnelerin sadeliğinde gizlidir”  mottosunun bir yansıması olan, 
Sugegasa tasarımlar, yalın çizgileri ve ekonomikliği ile ilgi çekti. Uzak Doğu’daki pirinç tarlalarında çalışan çiftçilerin kullandığı konik formlu hasır şapkalardan esinlenerek tasarlanan Sugegasa, polikarbon malzemeden üretilen ancak cam görünümüne sahip bir aydınlatma.
 
Studio Italia Design’ın en yeni ürünü olan Jefferson sarkıt aydınlatmalar da, Bohemya camına getirdiği yeni yorumla ön plana çıktı. 1960’lı yıllarda sürrealizm ve ekspresyonizm akımlarının müzikteki izdüşümü olarak tanımlanan “psychedelic rock” müziğinden ilham alınarak yaratılan Jafferson, elips yapısı ve cama verilen katmanlar sayesinde sonsuz ve dinamik bir ışık yansıması sunuyor.  İsmini dönemin ünlü rock grubu  “Jefferson Airplane”dan alan aydınlatmalar, yarattığı ışık oyunuyla davetlilerin ilgisini çekti. 
 
Andrea Tosetto tasarımı olan Studio Italia Design, Spider aydınlatma ise gecenin ilgi çeken bir diğer armatürüydü. İster tek bir ünite olarak, istenirse çoklu tiplerde kullanılan Spider, 320 derece görüş açısına sahip bir göz küresini andırıyor. Krom gövdeye ve dış bükey lense sahip olan tasarım, tıpkı bir örümcek ağı gibi mekanları sararak aydınlatıyor. Spider; mat beyaz, krom, altın ve pembe altın renklerde sunuluyor.
 
Türkiye’de sadece TEPTA Aydınlatma tarafından temsil edilen Studio Italia Design, modern ve çağdaş yaklaşımları ile yeni nesil mekanlara yönelik estetik ve fonksiyonel ürünler sunuyor. 29 yılı aşkın süredir aydınlatma alanında 30 kadar markanın Türkiye temsilciliğini üstlenen TEPTA’da dekoratif ve teknik aydınlatma alanında sınırsız seçenek ve doğru aydınlatmaya yönelik proje ve süpervizyon hizmeti sunuluyor.
 
Studio Italia Design exclusive bölümü açılış görsellerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved