Değerli TEPTA dostları,
Mağazamız ve ofisimiz, Pazartesi – Cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermek üzere yeniden sizlerle
Bu süreçte hepimiz için öncelikli olan sağlık ve hijyen bakımından aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz:

- Binamız, Mart ayından bu yana yüksek hijyen standartlarında düzenli olarak temizlenmektedir.
- Binamıza tüm girişler esnasında, misafirlerimiz de dahil olmak üzere ateş ölçümü yapılmaktadır.
- Maskesiz misafirlerimiz binaya alınmayacaklar; güvenlik masasından maske talep edebilirsiniz.
- Zorunlu haller dışında asansörlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz; kullanmanız halinde lütfen tekil kullanımları tercih ediniz.
- Bu süreçte ekibimizin, iş harici özel misafirlerinin binamıza kabul edilmediğini, giriş çıkışların minimize edilmek üzere tüm duyarlılığın gösterildiğini belirtmek isteriz.
- Bizi ziyaret eden misafirlerimize maalasef düzenli ikram gerçekleştirilemeyecektir; ihtiyaçlarınızı belirtmeniz üzere elbette sizleri en iyi biçimde ağırlayacağımıza emin olunuz.
- Mağaza ziyaretiniz sırasında her noktadan sterilizatörlere ulaşabilir; ellerinizi dilediğiniz sıklıkta dezenfekte edebilirsiniz.
- Toplantı odalarımızda, karşılıklı değil; çapraz oturma düzeni ile çalışma kararı aldık.
- Mağaza katlarımızda yoğunluk yaşanması halinde, sizlerin sağlığı bakımından giriş çıkışlarda beklemenizi isteyebiliriz.
- Müşterilerimizin evlerine veya işyerlerine montaja giden teknik arkadaşlarımız bone, maske, siperlik, eldiven ve dezenfektan kullanacaktır. Bu şekilde donanımlı olmayan personelimizi evlerinize kabul etmeyiniz. Personelimizi siz de bu şekilde karşılarsanız seviniriz.
- Maskelerinizi ve eldivenlerinizi 4 saat kullanıldıktan sonra naylon poşet içinde çöpe atmanızı önemle rica ederiz.
- Ekibimiz, işe gelirken toplu taşıma kullanımını minimuma indirmiştir; bilgilerinize sunarız.
KEŞFET
Günseli Kato ile TRT 2 ekranlarında yayınlanan kültür ve sanat programı, TEPTA ile aydınlanıyor
Günseli Kato, kültür ve sanat dünyasını TRT 2’de yayınlanan Miyako’dan Payitahta isimli televizyon programında bir araya getiriyor. Kato’nun sunuculuğunu yaptığı, TRT 2’de yayınlanan “Miyako’dan Payitaht’a” programı 17 bölümü geride bıraktı. 
 
Her hafta kültür-sanat dünyasından farklı isimlerin konuk edildiği program canlı yayınlanıyor. Kato, her hafta kültür ve sanat dünyasından öncü isimlerle masa başında sohbet ediyor; çay ikramı gerçekleştiriyor.
Kato’nun sanat eserleri ile birlikte hazırlanan özenli sanat tasarımı, programın Sanat Yönetmeni Mustafa Taşçı tarafından gerçekleştirildi. Yalın ve etkili bir çizgi benimsenen sahne tasarımında, merkezde yer alan masanın üzerinde TEPTA Aydınlatma’nın, MM Lampadari markasına ait olan Papillon isimli sarkıt aydınlatma eşlik ediyor.
 
İtalyan tasarımcı Matteo Zorzenoni tasarımı olan Papillon, retro çizgisinde bükülmüş metal boruların üzerine oturtulmuş beyaz cam kürelerden oluşuyor. Bir kelebeğin çırpınan kanatlarını zarif bir tasarım anlayışı ile yorumlayan Zorzenoni, Papillon sarkıt aydınlatma ile zamansız bir  tarza gönderme yapıyor. Klasik çizgileri modern bir görünüme kavuşturan avize, beyaz, siyah mat ve parlak bakır renkleriyle sunuluyor. Günseli Kato’nun sunuculuğunu üstlendiği sanat gündemini takip eden, tartışan, yorumlayan televizyon programı için bu tasarımın parlak sarı renkli olanı tercih edildi. 
 
İlk programın konukları,  Prof. Dr. Haluk Gürgen, TEPTA Aydınlatma Stratejik Marka Direktörü Özlem Yalım ve Taksim Vakfı Başkanı Ruşen Baltacı oldu. Bu  güne kadar, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Kemal Süher, Gastro Ekonomi Başkanı Ebru Koralı, Mimar Şebnem Buhara, Yazar Alev Alatlı, Tokyo Watarium Müzesi Sahibi Tsukiko Yamada Watari, Pera Müzesi Genel Müdürü Özalp Birol, Dr. Haşmet Pamuk, Oyuncu Cansel Elçin, Sanat Tarihi Uzmanı Feride Çelik, Yazar Sedef Betil, Yazar Artun Ünsal, Dil Bilimci ve Ressam Bekir Sert ve Akademisyen Doç. Dr. Birol Caymaz, Yüksek Mimar ve Restoratör Seda Özen Bilgili, Kreatif Direktör Gökhan Yücel, Sanat Tarihçisi Selman Can, müzisyen Güç Başar, Yazar Ayşegül Sönmez ve Sanat Tarihçisi Esra Aliçavuşoğlu gibi isimleri ağırlayan program, her hafta Çarşamba akşamları ekranlara geliyor.
Çalışmalarını sürdürdüğü pek çok farklı alanda ister mimari ister dekoratif olsun, doğru aydınlatmanın önemine dikkat çeken ve bu konuda bilinçlendirici çalışmaların yanında sanatçılara, galerilere ve sanat kurumlarına destek sağlayan TEPTA aydınlatma, sanat gündeminin nabzının tutan böyle bir televizyon programının yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyor.
 
Programın ilk bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: 
PROJELER
 • Dini Yapılar
 • Eğitim Yapıları
 • Endüstriyel Yapılar
 • Geçici Mekanlar
 • Kamu Yapıları
 • Kentsel Aydınlatma
 • Konutlar
 • Kültürel Yapılar
 • Ofisler
 • Oteller
 • Park ve Bahçeler
 • Perakende ve Avm
 • Sağlık Yapıları
 • Sanat Eserleri
 • Sanat Mekanları
 • Ulaşım Yapıları
 • Yeme-İçme ve Eğlence Mekanları
 • BİZE ULAŞIN
  Bizi Takip Edin
  BAŞA DÖN arrow TEPTA LIGHTING 2018
  All Rights Reserved